„Штрковите“ спасија глава во Гевгелија, Џелатовиќ џелат на новиот прволигаш

Заморениот МЗТ тесно го совлада засилениот Кожув, блесок на странец во Гостивар

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *