Симиќ сениор сега мора да навива за Барса, па и Каталонците се на неговиот хуманитарен тикет

Еден од најтрофејните наши кошаркари сега работи како тренер, оптимист е околу иднината на макбаскетот и кариерата на неговиот син, кој е член на Барселона.

Слични вести...