Сити ѝ понуди 70 милиони евра на Севилја за Кунде, за трансфер навива и Бордо

Еден од најдобрите млади дефанзивци во Европа е на прагот на преселба во Англија, а добро ќе се опарат и Жирондинците.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *