Скромно, нема што – Куман се истакна: Благодарение на мене, Барселона има иднина

Холанѓанецот е самоуверен, но и влезе во кавга со претседателот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *