Со Баерн ја освои европската титула, во Базел падна на тренерски испит

По шокантниот пораз од Вадуз, сменет е легендарниот Швајцарец со титули од ЛШ и од УЕФА купот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *