Солскјер е самоуверен: Со Роналдо можеме до нова титула во ЛШ

Тренерот на Манчестер јунајтед смета дека со доаѓањето на легендата, тимот може да стигне до титулата во најпрестижното натпреварување.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *