Солскјер не се предава: Нема да му дозволиме на Сити да ни побегне премногу

Оле верува дека неговиот тим ќе го добие градското дерби и ќе се врати во трка за титулата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *