Солскјер станува минато во Манчестер јунајтед, на негово место доаѓа легенда

Англиските медиуми најавуваат дека на Норвежанецот му се ближи крајот како тренер на „црвените ѓаволи“ и дека позната е и неговата замена

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *