Спировски: И на Кипар ќе се навива за Македонија на Европското првенство

Плејмејкерот вели дека Рисовите немаат трема, и со нетрпение го чекаат првиот натпревар во Букурешт.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *