Спортска нацијо, издржете и седете дома!

Попусто „тренирате“ на кеј, и Олимпијадата најверојатно ќе биде одложена.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *