Српски фудбалер ќе добие отказ поради негативните коментари на сопругата за протестите во САД

Навивачите бараат заминување од клубот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *