Стартни состави за ЛШ – Роналдо ќе ги нападне „Младите момци“ од Берн

Португалецот го почна фантастично камбекот во дресот на Црвените ѓаволи, а денеска од 18.45 часот ја почнува новата авантура со Манчестер јунајтед во Лигата на шампионите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *