Стивен Сигал ги разочара Русите и уште милиони други низ светот

Легендарниот актер од акционите филмови, не мисли дека Хабиб е најдобриот ММА борец.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *