Страотен судар – Пелкас си го прегриза јазикот и заврши во болница (Видео)

Гркот од редовите на Фенербахче доживеа хорор повреда во дуелот со Словенецот Нејц Скубиќ, но за среќа мина без посериозни последици

Слични вести...