Страшен турски проектил во Ленс, соиграчите на Јилмаз се држеа за глава (Видео)

Напаѓачот на Лил игра во топ-форма, а вечерва постигна два гола, вториот вистински еврогол во победата на лидерот во Франција од 3:0

Слични вести...