Суарес не го менува бројот на дресот, па ги изеде „традиционалните заушки“ на тренинг (Видео)

Пречекот на Уругваецот беше како и секаде каде доаѓа нов играч, доби удари по главата и грбот од новите соиграчи.

Слични вести...