Судува и Гент се последните пречки за Спировски и Велковски пред влез во групите

Ференцварош и Риека се двата тима во плејофот за Лигата на Европа кои имаат македонски репрезентативци во своите редови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *