Супер типот нуди одлична можност за поголема добивка, а првата средба е од 11 часот

Редовната содржина на Sport Life, Супер типот, нуди нови 16 натпревари со зголемени квоти за поголема добивка.

Првата денешна средба е од 11:00 часот и е меѓу екипите на Гојанг орионс и Сувон КТ Соникс вo рамките на најсилната јужнокорејска кошаркарска лига, а квотата за победа на гостите е 1.48.

Од попознатите натпревари, вреди да се потенцира квотата на Фенер за победа над Адана Демирспор, која изнесува 1.92, а слична е и таа за Еспањол (1.95), за триумф  над Елче.

Целата содржина за обложување можете да ја погледнете на сајтот на Sport Life.

- Оглас -

Најнови вести