Меси не игра, може ли Мец да ја прекине кошмарната серија против ПСЖ?

Повредата на коленото на левата нога го спречи настапот на Аргентинецот, па растат шансите на домаќините за подвиг.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *