Талески оптимист: Вардар е тим кој никогаш не се предава, така ќе биде и против Мешков

Како сѐ уште актуелен европски првак, Црвено-црните утре гостуваат во Брест во првото коло од новата сезона во Лигата на шампионите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *