Телевизиите се против фајнал-фор во Лигата на шампионите

Идејата на УЕФА ја поддржуваат клубовите, но не и телевизиите кои ги имаат правата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *