Тениска утка на годината, Даниловиќ ги насмеа сите (Видео)

Младата српска тенисерка промаши чист смеч, а потоа си се пошегува на своја сметка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *