Тер Штеген го спаси Коста од двоен зијан – Атлетико израмни од повторениот пенал (Фото+ Видео)

Голманот на Барселона го одбрани првиот удар од белата точка што го изведе Коста, но имаше повторување поради правилото што не им е по вкус на голманите.

Слични вести...