Тодоров: Бевме изненадени од поразот на Италија

Селекторот го подготвувал тимот дека ќе биде потребна само една победа за да се пласираме на ЕП, а Естонците ни ги расипаа сметките.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *