Тодоров си заминува: Задоволство ми е што бев дел од нешто што ќе трае во следните 10-15 години

Селекторот најави повлекување од функцијата, но горд е што ги поставил темелите на тим кој треба да игра заедно уште најмалку една деценија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *