Тој е вистинска легенда на Евертон, а син му потпиша за Ливерпул

Интересен момент во пресрет на денешното ливерпулско дерби.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *