Тони Надал непријатно изненаден од изданието на Медведев во финалето против Ѓоковиќ

Чичкото на Рафа зачуден од падот на Русинот после губењето на првиот сет.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *