Традицијата јасно кажува, Вардар ќе го победи Монпелје!

Црвено-црните вечерва во „Јане Сандански“ играат против францускиот ривал во Лигата на шампионите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *