Трагедија во таборот на Армејците: Докторот ја загуби битката со Ковид-19

Абжелинов на 44 години ја загуби животната битка

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *