Требаше да биде ѕвезда на Реал, а сега глуми мафијаш во тв серија за банди

Некогашниот фудбалски мегаталент почна актерска кариера.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *