Тренерот ги храбри играчите: Многумина од нас не сме играле во ЛШ, но теренот си е терен

Милан точно по седум и пол години повторно е дел од елитата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *