Тренерот на Јуве е за Наполи, тој на Милан за Интер, Конте го сака Јуве, Анчелоти е росонеро

Невидена тренерска „вртелешка“ во Серија А.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *