Тричковски го продолжи договорот со АЕК Ларнака

Македонскиот интернационалец нема намера да си оди од Кипар.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *