Тројца фудбалери на Спортинг се позитивни на Ковид-19, неизвесно е гостувањето на Елмас и Наполи во Лисабон

Имињата не се објавени, се надеваме дека меѓу играчите со позитивен тест не е нашиот репрезентативец Стефан Ристовски

Слични вести...