Сезар со топ-финта му посака добредојде на Регилон во Англија, Тотенхем на пенали го елиминира Челзи во ЕФЛ-купот (Видео)

Тимо Вернер постигна деби-гол за Челзи, Регилон се извади со асистенција на дербито за Тотенхем, клуб што оди понатаму по подобро изведување на удари од белата точка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *