„Црната“ против „арапската“ Африка ќе донесе полуфиналиња со голови

Во денешните предлози за типување, покрај квотите на денот на Sport Life, тука се и мечеви од руската и шведската лига.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *