Турција победи со гол во 99-тата минута, селекторот се расплака од среќа (Видео)

Во неверојатно драматичен финиш, Турците направија нешто што претходно никогаш не им успеало.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *