Тврдината „Енфилд“ се урна како кула од карти, Црвените израмнија негативен рекорд стар 98 години

Негативен учинок како овој не е виден од далечната 1923 година

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *