УБЕДЛИВ ПОРАЗ: МЗТ немаше никакви шанси против Рогашка

Аеродромци посрамотени од ривалот од Словенија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *