Валенсија, Сантос и Еквадор се златна тројка за добивка со Квоти на денот во Sport Life

Лилјаците ќе израмнат на 1:1 во плејоф-серијата со Кралскиот клуб, а бразилскиот фудбалски гигант и репрезентацијата на Еквадор се големи фаворити за победи.

Слични вести...