Валентино Роси позитивен на ковид-19, ќе ја пропушти трката во Aрагон

Докторот не е отпорен на вирусот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *