ВАР е за потсмев во Англија – Оштетен е Челзи по излетот на Мартинес (Видео)

Во финишот на мечот голманот на Арсенал ја фати топката надвор од шеснаесетникот, а инструкциите од ВАР собата за судијата Тејлор беа играта да продолжи

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *