Вардар бара спас во последен час – Утре почнуваат со подготовки под команда на Никола Илиевски Џиџи

Иако нема многу време до почетокот на пролетниот дел од сезоната, „црвено-црните“ ќе се обидат да се подготват за големите искушенија што ги чекаат во ПМФЛ

Слични вести...