Вардар носител при ждрепката за ЛШ, ќе избегне две од трите најсилни екипи во Европа

Од ПСЖ, Барса и Веспрем, Вардарци во групата ќе налетаат само на еден.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *