Вардар од лидерското место го чека расплетот во СЕХА

Скопските „црвено-црни“ завршија со 14 победи и 4 порази, утре ќе го добијат полуфиналниот ривал.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *