Вардар против Пелистер ќе игра за оние луѓе кои купија 35.000 билети

Рекорден број на продадени билети за еден спортски настан кај нас, дерби на колото со кое за двата тима почнува пролетниот дел.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *