Вардар со вакви Комити е несовладлив (ВИДЕО)

Македонскиот првак воден од навивачите ја запиша првата победа во ЛШ сезонава.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *