Вардар тргна добро, па застана, Кјелце контролира во „Јане“

Негатива од три гола за Црвено-црните по првото полувреме.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *