Верати: Нема да биде чудо ако го елиминираме Манчестер сити

Сити има серија од шест меча по ред во ЛШ на кои дава барем по два гола, но парижаните веруваат во себе.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *