Вернер си доби друштво – Пјонтек го утна невозможното (Видео)

Полјакот имаше неверојатна утка од еден метар, што ја чинеше Херта веројатно и победа против Мајнц

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *